Jdi na obsah Jdi na menu
 

500 let vlašimského kostela

Příspěvky

Brožura 500 let farního kostela

Celý příspěvek

Program hlavních oslav 500 let farního kostela sv. Jiljí

O víkendu 1.-3. září 2023 zveme všechny lidi dobré vůle na oslavy úctyhodného jubilea 500 let posvěcení vlašimského chrámu sv. Jiljí. V prostorách farního kostela a jeho okolí proběhne celá řada duchovních, kulturních i oddechových akcí...

 
Celý příspěvek

500 hodin otevřeného kostela

V rámci oslav 500 let posvěcení kostela sv. Jiljí ve Vlašimi, bude od května do srpna každý čtvrtek až neděli otevřený farní kostel. Využijte této příležitosti k zastavení se a návštěvě našeho kostela i mimo časy mší svatých. Přijít můžete ve:

  • čtvrtek od 8 hod do 16 hod
  • pátek od 8 hod do 18 hod
  • sobota od 8 hod do 18 hod
  • neděle od 10 hod do 20 hod

 

 
Celý příspěvek

Běhej s námi!

V rámci oslav 500 let posvěcení kostela sv. Jiljí ve Vlašimi budeme společně (ale i každý sám) běhat a chodit. Použijte k trasování Vaší aktivity jakoukoliv aplikaci...

 
Celý příspěvek

Pozvánka na oslavu 500 let vlašimského kostela

Pozvánka

 

 
Celý příspěvek