Taneční večírek farnosti – pro organizátory

Fialové údaje jsou z roku 2019, a tedy potenciálně neaktuální a zde nechané jen pro připomenutí; ostatní jsou platné.

Termín: 21. 2. 2020 od 19:30

Místo: v objektu restaurace Na vývoji – nikoli v restauraci, ale v sálech za předsálím

Akce je oficiální akci Římskokatolické farnosti Vlašim, tedy kontaktem pro oficiální zastupování (smlouva s kapelou apod.) je pan farář.

Výtěžek večírku půjde na "rekonstrukci Komunitního centra Charity Vlašim".

Vstup, vstupné a vstupenky

Akce je pro administrativní zjednodušení koncipována jako uzavřená akce pro vlašimské farníky, jejich příbuzné a přátele. Proto se nenazývá "ples", ale "taneční večírek". Ze stejného důvodu lístkům, na základě kterých bude povolen vstup, říkáme "místenky", nikoli "vstupenky".

Místenky distribuuje Michal Rybníček. Cena je 170 Kč, v individuálních případech může být poskytnuta sleva. Je potřeba si zapisovat, kdo sedí u jakého stolu.

Vstup zdarma mají naši kněží a staří Maškovi (včetně případné večeře). Dále si místenku nekupují ti pomocníci, kteří se večírku nezúčastní, a pouze přijdou pomoci.

Usazení

Místa se prodávají ve velkém sále, kde bude 12 kulatých stolů po 10 místech. V případě potřeby se budou prodávat i místa v malém sálku: 3 stoly po 8 místech. Stoly jsou číslovány, místa u stolů ne (místenka tedy určuje stůl). Kapela bude mít vlastní stoleček.

Občerstvení

V ceně místenky jsou dvě lahve vína na 1 stůl.

Spolu s místenkami se prodávají stravenky na 3 možná jídla: kuřecí řízek s bramborovým salátem, vepřové soté s rýží a zeleninový salát s hermelínem. Každá stravenka stojí 150 Kč. Oproti stravence bude kuchař vydávat v kuchyňce příslušné jídlo, a to mezi 20:30–22 h. Jídlo je možno sníst v místnosti s barem nebo přímo v sále.

V malém sále bude pro nás fungovat bar. Obsluha nebude nápoje roznášet (tedy hosté si budou k baru chodit), ale bude sklízet použité nádobí. Na baru budou kromě průřezu nápojů, které restaurace běžně nabízí, k zakoupení i studená drobná jídla (chlebíčky, koláče...).

V restauraci bude pro nás celý večer rezervován jeden stůl, kam si můžeme chodit sednout a dát si něco k jídlu a pití z běžného sortimentu restaurace.

Pro účinkující bude na baru otevřen účet na jméno Michal Rybníček. Michal ho na konci akce zaplatí z nashromážděných peněz a o to méně odevzdá. Pro kapelu zajistíme večeře a budou si moci dát nápoje vyjma tvrdého alkoholu.

Propagace

Jakožto uzavřená akce farnosti bude propagována jen v jejím rámci; v případě malého zájmu v sousedních farnostech.

Doprovodný program

Má ho na starosti Michal Rybníček. Jeden blok bude v režii mládežníků; jeden přímo v režii Michalově. Vystoupí také ředitelka Charity Vlašim a představí projekt komunitního centra.

Tombola

Zajišťuje Bára Fuksová.

Naši tombolu (pod 100 000 Kč) není potřeba nahlašovat ani jinak oficiálně řešit.

Tombola bude umístěna v kuchyňce.

V tombole budou tři druhy lístků:

• nevýherní
  • zaručující výhru konkrétní ceny
  • postupující do slosování o zvláštní výhry

Oproti loňskému roku se začne tombola vydávat okamžitě po zahájení prodeje.

Hudba

Bude hrát kapela Profil, konkrétně přijedou 3 hudebníci. Po stránce smluvní a finanční zajišťuje p. farář, ostatní domlouvá Vašek Fuksa. Kapela bude hrát minimálně do 2 h. Před vlastním začátkem a o přestávkách pustí potišeji nějakou hudbu. Kapela nepožaduje uzamykatelný prostor. Kapela dostane večeři (= stravenky) zdarma.

Šatna

Bude v místnosti za kuchyňkou.

Personální obsazení

• moderátor: Katka a Michal Rybníčkovi
  • šatnář: není
  • prodej lístků do tomboly: zajišťuje Bára
  • výdej, hlídání a losování tomboly: zajišťuje Bára
  • dveřník: podle tabulky

Každý, kdo bude pomáhat a účinkovat v doprovodném programu, má nárok na jeden nápoj na účet farnosti (= na Michala Rybníčka).

Starost o účinkující a dobrovolníky

• kapela: Vašek
  • moderátoři: postarají se o sebe sami :)
  • prodavači tomboly: Bára