Jdi na obsah Jdi na menu
 

Taneční večírek farnosti - pro organizátory

Základní údaje

Termín: 22. 2. 2019 od 19:30

Místo: v objektu restaurace Na vývoji - nikoli v restauraci, ale v sálech za předsálím

Akce je oficiální akci Římskokatolické farnosti Vlašim, tedy kontaktem pro oficiální zastupování (smlouva s kapelou apod.) je pan farář.

Výtěžek večírku půjde na "vybavení farní besídky".

Vstup, vstupné a vstupenky

Akce je pro administrativní zjednodušení koncipována jako uzavřená akce pro vlašimské farníky, jejich příbuzné a přátele. Proto se nenazývá "ples", ale "taneční večírek". Ze stejného důvodu lístkům, na základě kterých bude povolen vstup, říkáme "místenky", nikoli "vstupenky".

Místenky distribuuje Michal Rybníček. Cena je 150 Kč, v individuálních případech může být poskytnuta sleva. Je potřeba si zapisovat, kdo sedí u jakého stolu.

Usazení

Místa se prodávají pouze ve velkém sále, kde bude (nakonec pouze) 12 kulatých stolů po 10 místech. Stoly jsou číslovány, místa u stolů ne (místenka tedy určuje stůl). Kapela bude mít vlastní stoleček.

Občerstvení

V ceně místenky jsou dvě lahve vína na 1 stůl.

Spolu s místenkami se prodávají stravenky na 2 možná jídla: kuřecí řízek s bramborovým salátem a šunka od kosti krájená před hosty. Každá stravenka stojí 130 Kč. Oproto stravence bude kuchař vydávat v kuchyňce příslušné jídlo, a to mezi 20-22 hodinou. Jídlo je možno sníst v místnosti s barem nebo přímo v sále.

V malém sále bude pro nás fungovat bar. Obsluha nebude nápoje roznášet (tedy hosté si budou k baru chodit), ale bude sklízet použité nádobí. Na baru budou kromě průřezu nápojů, které restaurace běžně nabízí, k zakoupení i studená drobná jídla (chlebíčky, koláče...).

V restauraci bude pro nás celý večer rezervován jeden stůl, kam si můžeme chodit sednout a dát si něco k jídlu a pití z běžného sortimentu restaurace.

Pro kapelu a předtanečníky bude na baru otevřen účet na jméno Michal Rybníček. Michal ho na konci akce zaplatí z nashromážděných peněz a o to méně odevzdá. Pro kapelu zajistíme večeře a budou si moci dát nápoje vyjma tvrdého alkoholu; předtanečníkům pořídíme občerstvení my.

Propagace

Jakožto uzavřená akce farnosti bude propagována jen v jejím rámci; v případě malého zájmu v sousedních farnostech.

Doprovodný program

Má ho na starosti Mirka Ptáčková.

Předtančení: Pan farář souhlasí s výdajem 2-3 000 na tento účel. Maršálkovi pošlou jeden juniorský taneční pár, který se vrátil z mistrovství republiky, dostal se do finále několika tanečních soutěží u nás i v zahraničí. Předtančí ve dvou blocích - standard a po sérii našeho tančení ještě latinu. Přijdou na 19:30, ale kdy je "pustíme" na parket, je v naší režii (může to být v osm, nebo později - jak se nám to bude nejvíc hodit). Mezi jednotlivými vystoupeními se budou převlékat. Podklad si přinesou na flashce a kapela bude mít notebook, takže jim podklad pustí. Budou chtít nápoj a nějaké studené občerstvení. Mirka udrátuje odměnu.

Tombola

Zajišťuje Bára Fuksová.

Naši tombolu (pod 100 000 Kč) není potřeba nahlašovat ani jinak oficiálně řešit.

Tombola bude umístěna v kuchyňce.

V tombole budou tři druhy lístků:

 • nevýherní
 • zaručující výhru konkrétní ceny
 • postupující do slosování o zvláštní výhry

Hudba

Bude hrát kapela Profil, konkrétně přijedou 3 hudebníci. Po stránce smluvní a finanční zajišťuje p. farář, ostatní domlouvá Vašek Fuksa. Kapela bude hrát minimálně do 2 h. Před vlastním začátkem a o přestávkách pustí potišeji nějakou hudbu. Kapela nepožaduje uzamykatelný prostor.

Šatna

Bude v místnosti za kuchyňkou.

Personální obsazení

 • moderátor: Katka a Michal Rybníčkovi
 • šatnář: není
 • prodej lístků do tomboly: 20–21:30 h: Vojta Farion+1 a Jan Farion+1
 • výdej, hlídání a losování tomboly: 19–22:30 h: Bára F.; 22:15–23:15 h Lenka Farionová a Jitka Matějovská (zahrnuje i přípravu tomboly před akcí)
 • dveřník:
  • 19:15–20:30: manželé Königovi
  • 20:30–21:30 Šimon Formánek a Martin Sklenička
  • 21:30–22:30 Pepa a Vojta Matějovští
  • 22:30–23:30 Marie Frisová + Veronika Horáková
  • 23:30–0:30 Gábina a Tomáš Kroupovi

Každý, kdo bude pomáhat, má nárok na jeden nápoj na účet farnosti (= na Michala Rybníčka).

Starost o účinkující a dobrovolníky

 • kapela: Vašek
 • moderátoři: postarají se o sebe sami :)
 • prodavači tomboly: Bára
 • výdejci tomboly: Bára
 • dveřníci: Michal
 • předtanečníci: Mirka

Program plesu (přibližné časy)

 • 19:30 začátek
 • 20:00 první předtančení
 • 20–22 vydávání večeře
 • 20–21:30 prodej tomboly
 • 20:30 druhé předtančení
 • 21:15 vystoupení kněží
 • 22:00–23:15 výdej výher tomboly
 • 23:30 losování zvláštních cen tomboly