Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sbírka pro lidi bez přístřeší

Farní charita Vlašim vyhlašuje sbírku pro lidi bez přístřeší z Denního centra a Noclehárny (pro bezdomovce) v Benešově. Z pravidelných sbírek jsou tito lidé zásobeni šatstvem, ale nyní by také potřebovali to, co běžně ve sbírkách šatstva nebývá téměř vůbec:

  • trenýrky a ponožky,
  • plenkové kalhotky pro dospělého,
  • kšandy a pásky, tkaničky,
  • zimní boty (i staré rozšmajdané, ale funkční).

Vše jen v dospělých velikostech. Tito lidé by byli vděčni také za cukr, čaj a kávu – lidé bez domova hodně sladí, teplý nápoj jim nahrazuje jídlo.

Materiální pomoc je možné nosit do kanceláře FCH Vlašim, 2. patro polikliniky pod nádražím – Lidická 1715, Vlašim nebo po mši sv. do besídky u kostela sv. Jiljí ve Vlašimi. Sbírka potrvá do 18. listopadu.