Jdi na obsah Jdi na menu
 

Průvodce Velikonocemi pro rodiny s dětmi

Milí rodiče a milé děti,

k prožití letošních Velikonoc, největších křesťanských svátků, kdy si připomínáme utrpení, smrt a vzkříšení našeho Pána Ježíše Krista, jsme pro vás připravili malého průvodce. Ke každému významnému dni velkého týdne, který začínáme již Květnou nedělí, naleznete několik bližších informací. V průvodci dále jsou dále uvedeny souřadnice jednotlivých čtení, prostřednictvím kterých si můžete dohledat přesné pasáže v Písmu svatém, přečíst si je, a tak se připravit ke slavení liturgie toho kterého dne. Naleznete tam taky prostor pro vymalování obrázku nebo vyluštění tajenky, osmisměrky, nebo si můžete taky zahrát bingo. Přejeme všem krásné a požehnané Velikonoce!

kaplan Miroslav a Nikol Jirásková

Průvodce Velikonocemi