Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prosba o spolupráci od pastorační rady farnosti

Vážení přátelé,

s vděčností a pokorou za všechny aktivity, které v naší farnosti probíhají, si Vás nově ustanovená pastorační rada vlašimské farnosti dovoluje oslovit s prosbou o spolupráci. Rádi bychom v kontextu § 2 stanov pro pastorační radu rozvíjeli zejména  duchovní růst nás všech a tím i celé farnosti, nejlépe s dopadem i za její hranice. Rádi bychom tedy vždy v mezičase před dalším liturgickým obdobím udělali jakýsi průzkum, sběr nápadů, které bychom následně na pastorační radě probrali. Slibujeme si od toho, že z našich návrhů vzejde konkrétní aktivita, program nebo ideálně dlouhodobější plán.

První období, na němž bychom rádi zahájili naší spolupráci, je tedy doba postní a následně velikonoční. Moc prosíme, pokud máte nějaké konkrétní návrhy, co pro farnost, ale třeba i nevěřící lidi, v tomto období připravit, posílejte je prosím na mailovou adresu michalryb@post.cz. Cílem těchto činností by mělo být hlubší uvědomění si smyslu dané doby a důraz na společný duchovní růst.

Předem mockrát děkujeme a přejeme všem požehnaný rok 2018.

Vaše pastorační rada