Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pozvánka na Manželskou duchovní obnovu 2017

Drazí manželé,

chceme Vás opět pozvat na duchovní obnovu, která se bude konat 18. 2. a 19. 2. 2017. Letos se bude konat ve vlašimské farní besídce, která je hned vedle kostela sv. Jiljí.

Mottem letošní manželské duchovní obnovy jsou slova žalmu 40, Tu jsem řekl: Hle, přicházím, jak ve svitku knihy o mně stojí psáno. Plnit, Bože můj, tvou vůli je mým přáním, tvůj zákon mám ve svém nitru. (Žl 40,8-9). Témata přednášek jsou hledání boží vůle a návrat k našemu povolání k manželství. Budeme přemýšlet, rozjímat, diskutovat ve společenství i v páru a obnovovat vztah k Bohu i ke svým manželům a manželkám.

Celou obnovou nás budou doprovázet P. Tomáš Kábele jako přednášející i zpovědník, P. Petr Havlík a přednášející Ivanka a Martin Čihákovi, kteří poskytují i rodinnou poradenskou službu, které můžete využít.

V příloze zasíláme program a přihlášku. Těšíme se na společné setkání.

Eva a Karel Karmazínovi