Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pouť rodin vlašimských společenství na Hrádek

Drazí přátelé,

posíláme Vám bližší informace k pouti, kterou plánujeme na 11. 6. 2016. V 9.00 hodin začne přednáška Ivany Bernardové, která bude pokračovat v duchu přednášky, která proběhla na manželské duchovní obnově.

Dalším tématem budou neklidné děti a bude prostor pro dotazy. Pokud se rozpomenete na minulou přednášku, můžete už dopředu rozmyslet dotazy. Ivana Bernardová přislíbila, že půjde s námi na Hrádek a tam bude ještě možnost s ní popovídat v kostele.

Bude nás doprovázet náš milý kaplan Petr Havlík, který bude sloužit na Hrádku v kostele mší svatou a svátostí smíření. Touto poutí vyjadřujeme vděčnost za milosrdenství, kterými nás zahrnuje náš Pán, a přinášíme s sebou naše starosti, díky chvály, každý náš konkrétní úmysl.

Je možnost získat plnomocné odpustky.

Těšíme se na společnou cestu.

Eva a Karel Karmazínovi