Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pouť ke sv. Vavřinci v Bedřichovicích

Milí farníci,

u příležitosti památky významného světce a mučedníka sv. Vavřince a u příležitosti navrácení nově restaurovaného oltáře sv. Vavřince si vás dovolujeme srdečně pozvat na svatovavřineckou pouť, která se uskuteční v neděli 8. srpna od 14 hodin v Bedřichovicích. Hlavní poutní mši sv. před kostelem sv. Vavřince bude sloužit P. Mgr. Vladimír Kelnar, farář farnosti Panny Marie před Týnem, ředitel konzervátorského oddělení AP, který na průběh restaurátorských prací dohlížel. Nebude chybět taky přednáškový blok pana restaurátora Milana Kadavého, který oltář představí jak z historického hlediska, tak z hlediska průběhu restaurátorských prací. Poté bude následovat občerstvení a neformální setkání. Na místo se můžete vypravit taky na kolech a udělat si tak hezké nedělní odpoledne. Budeme se na vás všechny moc těšit.

Za farnost sv. Josefa ve Velíši

P. Miroslav

Plakátek ke mši