Jdi na obsah Jdi na menu
 

Páteční křížové cesty 2022

Milí farníci,

v postní době bude každý pátek modlitba křížové cesty v režii dětí. Texty k modlitbě si jednotlivé skupiny mohou připravit samy, centrálně bude k dispozici křížová cesta s Pauline Jaricot, která má být v květnu blahořečená. Informace o dívce, která se stala zakladatelkou Papežských misijních děl, vystavíme v kostele.

Prosíme skupiny dětí - jednotlivé skupiny náboženství, jednotlivá dětská společenství a scholy, aby se nahlásily Mirce Ptáčkové, který pátek si vezmou na starost. Děti mohou nést kříž a svíčku, číst texty k jednotlivým zastavením, připravit si písničky… Modlitba křížové cesty začne v 16:30 hodin, po ní v 17 hodin následuje mše svatá, kterou budeme také společně slavit.

4. března Malá schola
11. března  
18. března Mladší dětské společenství (1. stupeň)
25. března  
1. dubna Náboženství 1.-3. třída Vorlina
8. dubna Náboženství 6.-9. třída