Jdi na obsah Jdi na menu
 

Misijní koláč u příležitosti Misijní neděle

Před 85 lety vyhlásil Svatý otec Pius XI. každou předposlední říjnovou neděli za Misijní neděli, kterou od té doby na celém světě organizuje Papežské misijní dílo šíření víry. Tento celosvětový den modliteb je spojený s finanční sbírkou, z níž se pravidelně podporují projekty na pomoc nejpotřebnějším (dnes přibližně v 1100 misijních diecézích).

Naše farnost se do podpory misijního díla zapojí prostřednictvím akce Misijní koláč uspořádané právě u příležitosti Misijní neděle 23. 10. 2011.

Zapojit se může každý, a to dvěma způsoby:

  1. V sobotu 22. 10. 2011 v čase od 15 do 16 hodin budeme přijímat ve farní besídce napečené buchty, koláče a jiné dobroty, které lze snadno porcovat. Věříme, že šikovných a ochotných pekařek a pekařů se najde spousta.
  2. V neděli 23. 10. 2011 po dopoledních mších svatých lze přispět na misie libovolným finančním darem – odměnou vám budiž balíček domácích koláčů třeba k odpolední kávě.

Veškerý výtěžek poputuje na konto Papežských misijních děl.

Chceme dělat jen malé věci, ale s obrovskou láskou.“ (Matka Tereza)

Děkujeme všem, kteří se k nám připojíte a pomůžete.

Manželské společenství Vlašim