Jdi na obsah Jdi na menu
 

Misijní koláč 2024 a Misijní kavárna

Akce proběhla o tomto víkendu, ještě ve velikonočním oktávu a na neděli Božího milosrdenství. Misijní koláč® nabídl před kostelem přes 90 tácků s nejrůznějšími dobrotami, další na návštěvníky čekaly u lahodné kávy v besídce. Misijní kavárna byla otevřena už od 10 hodin a oproti očekávání se uzavřela až po 13. hodině. Nabídla místo i čas pro setkání farníků, příjemné rozhovory, seznámení. Tým kavárny doplnily i děti, které se převtělily ve schopné a ochotné číšníky a servírky, pro které žádné přání nebylo problém. Dobrovolné příspěvky z obou částí akce dohromady vynesly Kč 18 719,-, které jsme zaokrouhlili směrem nahoru a poukázali na konto Papežských misijních děl. Odtud budou směrovány na záchranu hladovějících dětí a sirotků v Papui Nové Guineji. Pán Bůh ať oplatí štědrost a dobrosrdečnost všech, kteří se k akci jakýmkoliv způsobem připojili. Je pravděpodobné, že kavárna to nebyla poslední...

 

Náhledy fotografií ze složky Misijní koláč 2024 a Misijní kavárna