Jdi na obsah Jdi na menu
 

Misijní koláč 2011 ve Vlašimi

Na misijní neděli, tedy 23. října 2011, proběhla v naší farnosti akce „Misijní koláč“ na podporu Papežských misijních děl.

K našemu velkému potěšení jsme v sobotu před akcí přijali od ochotných farníků – výborných pekařů a pekařek – velké množství buchet, bábovek, koláčků, řezů, rohlíčků, šátečků a dalších druhů, z nichž jsme společnými silami přichystali na sto balíčků plných dobrot. Ty jsme spolu s Misijními kalendáři nabídli v neděli po ranní mši svaté farníkům před kostelem. Zájem byl opravdu velký, po balíčcích se doslova zaprášilo. A lidé byli vůči misiím skutečně štědří – přispěli celkem částkou 7480 Kč, kterou jsme v pondělí 24. 10. 2011 poukázali na konto Papežského misijního díla dětí.

Naše upřímné a srdečné poděkování patří všem, kteří se do akce jakoukoli formou zapojili.

za manželské společenství Vlašim
Miroslava Ptáčková

Balíčky s koláči

 

Prodej koláčů před kostelem