Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mikulášský jarmark 2022

Přináším pár fotek a informaci o výtěžku Mikulášského jarmarku pro charitu, který se uskutečnil tento víkend v besídce. 

Díky mnoha dobrým lidem, kteří nám věnovali své výrobky, byl jarmark skutečně bohatý. Nabízel textilní tašky mnoha střihů a vzorů, polštáře a deky, chňapky, nahřívací polštářky nejen na šíji, ponožky na mikulášskou nadílku, šitý adventní kalendář, sety pro miminka, háčkované dečky i jiné dekorace, macramé peříčka, dřevěné lžičky, domy, svícny i ozdoby na stromeček, ozdoby a šperky z korálků, papírová přáníčka, lodičky, záložky, hvězdy do oken, jmenovky k dárkům, obrazy, betlémky, svícny ve skle i v plechovkách, věnce a jiné dekorace na dveře, keramické zápichy, ozdobná mýdla, ošatky z pedigu, anděly a andělíčky v mnoha provedeních, drátované desátky do auta, pletené ponožky a míčky, strouhanku, křížaly, ořechy, vánoční oplatky, k tomu teplé občerstvení v podobě svařáku, punče i horkého čaje. Návštěvníci byli skutečně štědří, na výtah do Komunitního centra Zahrada Charity Vlašim přispěli celkem Kč 23 450,-. Upřímně děkujeme.

Děkuji všem, kdo se jakýmkoli způsobem zapojili, moc si toho vážím.

S přáním požehnaného večera

Mirka Ptáčková

 

Náhledy fotografií ze složky Mikulášský jarmark