Jdi na obsah Jdi na menu
 

Megabrigáda na besídce

Vážení přátelé,

v pondělí proběhla schůzka se stavebním technikem vikariátu panem Jelínkem, kde jsem byl informován, že je vše ve fázi, kdy můžeme začít s rekonstrukcí besídky. Bourací práce můžeme zajistit svépomocí a tím ušetřit cca 200 tis. Kč z plánovaného rozpočtu. Proto si dovoluji svolat na sobotu 12. 12. MEGA BRIGÁDU všech ochotných lidí z naší farnosti (mladé, střední, starší i staré a to především muže, ovšem i pár žen a dívek najde uplatnění :-). Program by byl následující:

  • ranní mše sv. v kostele v 7:00 s prosbou o požehnání a zdar celé akce
  • po mši začne brigáda - vyklizení besídky, stržení lina, dokopání podlahy v malé místnosti, vykopání podlahy ve velké místnosti, probourání zdi a vybudování nových dveří do dřevníku, odvoz suti
  • občerstvení a oběd budou zajištěny (snad se toho ujmou nějaké hodné dívky a ženy)

Sebou si prosím vezměte palice, sbíječky, krumpáče, lopaty, kolečka, pracovní oblečení a rukavice...

Šiřte prosím tuto zprávu okolo sebe, ve svých společenstvích, ať se nás sejde co nejvíce, uděláme kus práce, utužíme naše farní společenství i při fyzické práci, dokážeme svědčit navenek naším příkladem a myslete také prosím na celou akci ve svých modlitbách.

Prosím, dejte mi vědět, zda s Vámi mohu počítat.

Přeji příjemný večer
Michal Rybníček (michalryb@post.cz)