Jdi na obsah Jdi na menu
 

Farní autobusová pouť pro mladé od 13 - 20 let do Říma

Zažít neopakovatelnou atmosféru Říma, podívat se do hlavních římských bazilik, podle programu papeže Františka se účastnit nedělní modlitby Anděl Páně a středeční generální audience, podívat se také do okolí města (Subiacco, Cervara di Roma,...), ochutnat něco dobrého z italské kuchyně a dát si italskou zmrzlinu a po cestě navštívit Assisi, kde je pohřbený Carlo Acutis, patron mladých, jehož ostatky budeme mít v měsíci červnu také v naší farnosti. 

To vše a ještě více čeká naše mladé během společného pobytu v Římě. Kapacita poutě je omezená na 22 účastníků, proto neváhejte se přihlásit co nejdříve na tomto odkazu.

BLIŽŠÍ INFROMACE

POBYT: 28.4-5.5.2023
ODJEZD Z VLAŠIMI: pátek 28. dubna 2023, 19:00
NÁVRAT DO VLAŠIMI: pátek 5. května 2023, 22:00
CENA: 12 000 Kč (ubytování, cesta, polopenze, pojištění, vstupy, alternativní výlety, jízdenky po Římě). 
PŘIHLAŠOVÁNÍ: do neděle 22. ledna 2023

KONTAKTNÍ OSOBA: P. Miroslav Auxt (miroslav.auxt@gmail.com, 60818358)

Již nyní se těším na společnou pouť. 

S pozdravy, P. Miro.