Jdi na obsah Jdi na menu
 

Chcete si s námi zahrát či zazpívat Rybovku?

Zveme všechny, kteří si chtějí jednorázově letošní Vánoce zahrát či zazpívat Rybovu Českou mši vánoční.

Kdy a kde budeme vystupovat

Vystupujeme v kostele sv. Jilí ve Vlašimi 29. 12. od 16 hod.

Pokud chcete s námi vystupovat i v Praze, navštivte www.rybovka.maweb.eu, kde se můžete zapsat.

Kdy a kde se zkouší

Zkoušíme na faře, vždy v úterý od 20 hod. v těchto termínech: 26. 11.; 3. 12.; 17. 12.

O projektu

Tento projekt je založen na dobrovolnosti a může se účastnit kdokoliv, i když nikde pravidelně nehraje či nezpívá. Jedná se o jednorázovou dobrovolnou nekomerční akci. Může se ji účastnit každý, kdo umí zpívat nebo hrát na nějaký hudební nástroj. Je možné pozvat kohokoliv dalšího, kdo má chuť se před Vánoci odreagovat, poznat spoustu skvělých lidí, a ještě udělat radost sobě a druhým.

Proč to vlastně děláme

Naším hlavním cílem je rozdat radost druhým lidem v době okolo Vánoc, kdy řada lidí nemá ani čas zastavit se ve shonu, který prožívá. Je zde tak možnost si zahrát či zazpívat jedno z nejkrásnějších a nejznámějších hudebních českých děl ve velkolepém obsazení. Chceme tímto projektem také ukázat, že tou nejvyšší hodnotou nemusí být vždy jen komerční sféra, ale také otevřenost, dobrovolnost, a hlavně důraz na opravdové přátelství, které se díky vzájemné spolupráci vytváří. A právě možná v dnešním světě shonu a komerce je tento projekt ojedinělý, kdy to neděláme pro peníze nebo slávu, ale pro radost druhých lidí. A člověk má největší radost tehdy, když dokáže radost nesobecky a bezpodmínečně rozdávat; kdy se sejdou úplně neznámí lidé a v lednu jsou z nich přátelé díky spolupráci a krásné hudbě, kterou spolu tvoříme. A právě o tom je „naše Rybovka“, ke které se může každý přidat.

Máte-li jakékoliv dotazy, pište je na revendavaclav@seznam.cz.

Těšíme se na vás!

fb.com/rybovka