Jdi na obsah Jdi na menu
 

Běhej s námi!

V rámci oslav 500 let posvěcení kostela sv. Jiljí ve Vlašimi budeme společně (ale i každý sám) běhat a chodit. Použijte k trasování Vaší aktivity jakoukoliv aplikaci a po zdolání cesty pošlete nejpozději do týdne printscreen Vaší trasy na e-mail: 500letkostel@gmail.com. Za každý jeden kilometr dostane charita Vlašim na svůj provoz 1 Kč!
Startujeme 7.5. v 17:00 (5:00 pm) v parku na parkovišti u bývalého zimního stadionu.

Každou neděli budeme také běhat společně ve Vlašimském parku! Vždy od 17:00 (5:00 pm). Během letních prázdnin se společný nedělní běh přesouvá na 19 hodinu, sraz na parkovišti u bývalého zimního stadionu. Akce končí 9.9. Vlašimským posvícenským během.
Můžete si také zakoupit funkční tričko v modré nebo černé barvě s logem oslav (tabulka velikostí dámské, pánské, dětské). Tričko je k zakoupení u Anny Králové (anna.rybnickova@gmail.com).
Současný stav kilometrů naleznete zde.

Děkujeme společnosti Viking Mašek za sponzorování této akce!

beh_500.png