Jdi na obsah Jdi na menu
 

(639)Misijní koláč

Papežská misijní díla ve spolupráci s Římskokatolickou farností Vlašim pořádají akci MISIJNÍ KOLÁČ® na záchranu dětí trpících hladem

Upečte jakýkoli koláč, bábovku, buchtu, tyčinky, sušenky, věnečky či jiné snadno porcovatelné dobroty a přineste v sobotu 20. 10. 2018 mezi 14. a 15. hodinou do farní besídky u kostela sv. Jiljí ve Vlašimi

V neděli 21. 10. 2018 od 10:30 do 11 hodin před kostelem sv. Jiljí balíčky s napečenými dobrotami nabídneme za dobrovolný příspěvek.

Celý výtěžek odešleme na konto Papežských misijních děl, která akci koordinují. Letos podporujeme projekt v Bangladéši:

Výživový program pro děti domorodců v diecézi Mymensingh. Výpomoc se zajištěním jídla a výživy pro děti domorodců z kmene Garo (Mandi), kteří jsou velmi chudí. Mnozí z nich opustili své země, aby uprchli do Indie během politických nepokojů. Žijí ve vzdálených kopcovitých vesnicích. Z důvodu nedostatku zdravotnických zařízení zde život ztrpčují vysoká kojenecká úmrtnost, podvýživa a mnoho smrtelných nemocí. Pomoc je určená cca 12 000 dětí, které ji nejvíce potřebují.

Děkujeme všem, kteří pomáháte.

Plakátek k akci