Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prosba televize Noe o podporu

Vážení příznivci televize Noe,

finanční prostředky na celé vysílání televize Noe, veškerou výrobu a nákupy pořadů včetně nákladných přenosových tras pocházejí výhradně z darů diváků, nikoli z reklam nebo koncesionářských poplatků.

Naším cílem je nabízet divákům co nejlepší program v co nejvyšší kvalitě, a to všemi dostupnými prostředky. Celorepublikově se nyní přechází na vysílání ve formátu DVB-T2, který umožní sledovat televizi Noe všem obyvatelům ČR, nově i v oblastech, kde to dosud nebylo možné. Pro televizi Noe to však znamená podstatné zvýšení měsíčních finančních nákladů.

Proto jsme se rozhodli obrátit se s prosbou o podporu i na diváky, kteří sledují třeba jen některý z pořadů televize Noe, mají Noe rádi a uvědomují si její závislost na dárcovské solidaritě. Forma podpory, výše i četnost příspěvků jsou zcela dobrovolné. Způsoby, kterými můžete televizi Noe podpořit, jsou uvedeny na http://tvnoe.cz/podporte-televizi.

Máme naději, že s vaší pomocí se nám podaří oslovit nové přispěvatele a umožnit provoz televize Noe i v dnech příštích.

(podle letáku distribuovaného televizí Noe)