Jdi na obsah Jdi na menu
 

Podpořte přinášení Božího slova do každého domova

Prosíme návštěvníky kostelů o dar na podporu Českého katolického biblického díla a České biblické společnosti.

ČESKÉ KATOLICKÉ BIBLICKÉ DÍLO

se snaží pomáhat lidem lépe porozumět Písmu svatému, připravuje biblické kurzy pro dospělé, děti, mládež, seniory, kněze, pastorační asistenty, katechety a animátory, kurzy na vytváření biblických postaviček, rozhlasové pořady Bible v liturgii s výkladem nedělních liturgických čtení.

https://biblickedilo.cz


ČESKÁ BIBLICKÁ SPOLEČNOST (ČBS)

vydává Český ekumenický překlad Bible (ČEP) v různých formátech a provedeních. Dále vydává křesťanskou literaturu pro dospělé a děti, poskytuje vydavatelskou službu církvím a získává prostředky na podporu šíření Bible.

www.dumbible.cz

Za váš dar děkuje
Mons. Jan Graubner,
arcibiskup pražský

image004.png