Aktuální ohlášky

OHLÁŠKY 02

2_neděle_adventní_A_04_12_2022

- Poděkování patří organizátorům včerejšího Mikulášského jarmarku pro charitu, i všem kteří podpořili svým nákupem tuto akci. Celý výtěžek poputuje do Komunitního centra jako příspěvek na pořízení výtahu.

- Minulou neděli začala adventní aktivita farnosti s názvem "Přiblížilo se nebeské království".

- Tuto neděli 4. prosince během nedělní mše sv. od 11 hodin proběhnou          ministrantské sliby starších ministrantů: Ondřej Pinkas, Vojtěch Rybníček, Patrik Matuška, Josef Dub, Ondřej Rybníček, Marián Ptáček, Jakub Holejšovský. Ministranti společně poděkují dosavadnímu hlavnímu vedoucímu Vojtěchu Matějovskému za jeho obětavou službu. Do funkce hlavního ministranta bude uveden Ondřej Pinkas.Zveme ministranty k hojné účasti.

- Tuto neděli je také mše sv. ve Vracovicích.

- Ve středu v 19:00 na faře bude výuka katechismu.

- Ve čtvrtek v 9:00 ve farním kostele bude adventní setkání žáků ZŠ Březinská s panem vikářem.

- V pátek v 10:00 ve farním kostele bude pohřeb se mší sv. paní Ludmily Průchové. Přijďte ji doprovodit na její poslední cestě. Po mši následuje uložení do hrobu v Divišově.

- V pátek nebude setkání ministrantů.

- Prodej křesťanské literatury a kalendářů na rok 2023 proběhne u farního kostela sv. příští neděli 11. 12. od 9.00 do 12.30. Kontakt: 732328288 www.podblanickeknihy.cz

- V sobotu 14. ledna a v neděli 15. ledna 2023 se uskuteční Duchovní obnova pro manželské páry. Přihlášky na duchovní obnovu budou k dispozici v kostele sv. Jiljí nebo u manželů Karmazínových.

- Taneční večírek farnosti se uskuteční 17. února 2023 od 19:30 v prostorách restaurace Na Vývoji. Místenky je možné si zakoupit u Gábiny Kroupové. Výtěžek bude použit na stavbu výtahu Komunitního centra Zahrada Charity Vlašim. Více informací na plakátku na nástěnce a na webu farnosti.

- V čase jarních prázdnin 5. - 10. března je zvána mládež do Příchovic. Zájemci, přihlašujte se u Jany Dufalové: 604 191 935 jana.dufalova@post.cz

- Sbírka minulé neděle na potřeby farnosti činila 13 877. Sbírka této neděle je Mikulášská sbírka sbírka bude na bohoslovce. Příští neděli bude sbírka na potřeby farnosti.