Aktuální ohlášky

Ohlášky 46

33_neděle_C_17_11_2019

- Děkujeme  manželům Novákovým z farnosti Sedlec – Prčice za jejich přednášky Láska jako dar a Manželství, společenství lásky a života, které se konaly předminulý a minulý pátek.

- Tuto neděli se v 17 hodin 11 minut ke 30. výročí listopadových událostí v celé republice rozezní kostelní zvony.

- V pondělí v 11:00 bude ve farním kostele pohřeb se mší sv. pana Antonína Bartoše.

Přijďte se s ním rozloučit v hojném počtu. Mše sv. v 18:00 zůstává v platnosti.

- Ve středu v 19:00 se bude na faře konat příprava katechumenů.

- Ve čtvrtek ve 13:00 se v Domašíně bude konat pohřeb se mší sv. paní Tamary Železné.

Přijďte se s ní rozloučit v hojném počtu!

- Tento čtvrtek 21. listopadu v 16:00 se v obřadní síni na vlašimském zámku uskuteční Listopadové setkání po 30 letech s panem biskupem Václavem Malým a dalšími hosty. Přijďte v hojném počtu!

- Ve čtvrtek v 19:00 na faře proběhne setkání Pastorační a posléze Ekonomické rady.

- V pátek je v plánu Společenství pro mladé od 6. třídy. Začátek mší sv. v 17:00 ve farním kostele a pokračování v besídce.

- Příští neděli 24. listopadu na Slavnost Ježíše Krista Krále se od 8:00 do 11:00 budou v besídce zapisovat intence ve farním kostele na příští kalendářní rok 2020. Noste intence čitelně napsané na samolepících lístečcích, které se vlepí rovnou do intenční knihy. Poznačte si do svého kalendáře, na které datum jste si intenci zadali! Stipendium dejte až po mši sv. knězi, který vám intenci odsloužil.

- V pátek 6. prosince přijde po mši sv. netradiční Mikuláš, který bude nejen rozdávat našim dětem dobroty, ale který bude vybírat dárky pro děti v oblastech kde působí Mary´s Meals.

Seznam potřebných věcí do batůžku pro děti, kterých pomáhá Mary ´s Meals najdete na lístečcích na stole pod kůrem.

- V sobotu 7. prosince v 19:30 se uskuteční adventní koncert souboru Ludus Musicus.

- V sobotu 14. prosince od 15:30 se uskuteční Adventní duchovní obnova farnosti s panem kaplanem. Naplánujte si čas a přijďte v hojném počtu!

- Pan kaplan zve všechny, kteří si chtějí jednorázově v neděli 29. prosince v 16:00 ve farním kostele zahrát či zazpívat Rybovu Českou mši vánoční.

Zkoušky budou na faře v úterý 26. 11.; 3. 12.; 17. 12. od 20:00.  fb.com/rybovka

Dotazy pište panu kaplanovi na revendavaclav@seznam.cz    www.rybovka.maweb.eu

- 21. února 2020 chystáme v restauraci Na Vývoji již druhý Taneční večer farnosti.

Kdo byste chtěli pomoci s organizací, hlaste se u Václava Fuksy 776 126 713.

- Sbírka minulé neděle činila 12 611,- Kč.