Aktuální ohlášky

OHLÁŠKY 33

20_neděle_C_14_08_2022

- Tuto neděli v 11:00 ve farním kostele bude pokřtěn Tobiáš Janda.

- Dnešní neděle připadla na 14. srpna, kdy církev slaví svátek             sv. Maxmilián Kolbe, který zemřel mučednickou smrtí v předvečer Slavnosti Nanebevzetí Panny Marie.

- Zítra v pondělí je Slavnost Nanebevzetí Panny Marie.

Mše sv. bude v 18:00 ve farním kostele.

- Poutní Slavnost Nanebevzetí Panny Marie bude také v 17:00 ve farním kostele v Louňovicích pod Blaníkem.

Od 1. 7. je v Louňovicích pod Blaníkem ustanoven náš bývalý kaplan P. Lukáš Okurka.

P. František Říha je ustanoven výpomocným duchovním.

- Ve čtvrtek je památka sv. Heleny, která nalezla ve Svaté Zemi ostatky Svatého Kříže.

- V sobotu v 18:00 v kostele v Kácově je tradiční koncert souboru Musica da chiesa ke cti sv. Liberáta, jehož ostatky do kácovského kostela přivezla vévodkyně Anny Marie Toskánská.

- Poutní mše sv. ke cti sv. Bartoloměje v Kondraci letos vychází na neděli 28. srpna v 9:30.

- Úklid farního kostela před poutí bude v úterý 30. srpna v 15:00.

Přijďte mužové i ženy.

- Patrocinium farního kostela letos oslavíme 1. září v 18:00.

- Posvícení farního kostela letos oslavíme v neděli 4. záři v 9:30.

- Poutní mše sv. na Loretě bude letos v neděli 11. září v 15:00.

- Sbírka minulé neděle činila 7 790,- Kč.