Aktuální ohlášky

OHLÁŠKY  49

2._neděle_adventní_C_05_12_2021

- Tuto neděli v 11:00 bude mše sv. ve Vracovicích.

- V pondělí v 18:45 (po večerní mši sv.) ve farním kostele bude školení lektorů             s panem vikářem.

- Příprava na 1. sv. přijímání i hodiny náboženství probíhají dle pravidelného pořádku.

- Ve středu je Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny dědičného hříchu.

- Ve středu v 19:00 na faře bude příprava biřmovanců.

Biřmování bude v naší farnosti v neděli 22. května 2022.

Biřmovat přijede náš pan nuncius Charles Daniel Balvo.

- Ve čtvrtek v 9:00 ve farním kostele proběhne adventní setkání pana vikáře s žáky ZŠ Březinská.

- V pátek v 15:30 ve farním kostele bude setkání ministrantů.

- Příští neděli 9:00 – 12:30 bude u farního kostela Jiří Foller prodávat křesťanskou literatutu. Využijte k nákupu hodnotných vánočních dárků!

- Příští neděli se v 15:00 ve farním kostele bude konat adventní koncert.                 Vystoupí soubor Solideo pod vedením populárního interpreta na historické hudební nástroje Miloše Rejmana.                                                                                    Spoluúčinkuje náš pan vikář P. Jaroslav Konečný na whistle a unikátní subbasový roh          z divokého zvířete Zebu.

- Adventní duchovní obnova Farnosti Vlašim bude v sobotu 18. 12. od 9:00 v besídce     a ve farním kostele. Přijede mezi nás P. Martin Sklenář.

- V neděli 19. 12. bude při dětské mši sv. v 11:00 pokřtěn Aron Dominik Král.

- Na nástěnkách a webu je již pořad letošních vánočních bohoslužeb.

- Adventní aktivita: Ve farním kostele je umístěná černá kometa. Na kometu účastníci adventní aktivity po splnění týdenního úkolu (modlitba, dobrý skutek, účast na mši během týdne, atd.) budou lepit kancelářské štítky žluté barvy. Cílem celé aktivity je rozzářit celou kometu, aby nás mohla dovést do Betléma k narozenému Ježíškovi.

- Domašínský perníkový betlém. Pečte a noste perníkové figurky do domašínského betléma. Od neděle 5. prosince bude už postaven.

- Sbírka minulé neděle činila 10 775,- Kč.