Taneční večírek farnosti - pro organizátory

Základní údaje

Termín: 22. 2. 2019 od 19:30

Místo: v objektu restaurace Na vývoji - nikoli v restauraci, ale v sálech za předsálím

Akce je oficiální akci Římskokatolické farnosti Vlašim, tedy kontaktem pro oficiální zastupování (smlouva s kapelou apod.) je pan farář.

Výtěžek večírku půjde na "vybavení farní besídky".

Vstup, vstupné a vstupenky

Akce je pro administrativní zjednodušení koncipována jako uzavřená akce pro vlašimské farníky, jejich příbuzné a přátele. Proto se nenazývá "ples", ale "taneční večírek". Ze stejného důvodu lístkům, na základě kterých bude povolen vstup, říkáme "místenky", nikoli "vstupenky".

Místenky bude od 19. 2. distribuovat Michal Rybníček. Cena je 150 Kč, v individuálních případech může být poskytnuta sleva. Je potřeba si zapisovat, kdo sedí u jakého stolu.

Návrh místenek a plakátu: Jan Matějovský

Usazení

Místa se budou prodávat pouze ve velkém sále, kde bude 13 kulatých stolů po 10 místech. Stoly jsou číslovány, místa u stolů ne (místenka tedy určuje stůl).

Občerstvení

V ceně místenky jsou dvě lahve vína na 1 stůl.

Spolu s místenkami se budou prodávat stravenky na 2 možná jídla: kuřecí řízek s bramborovým salátem a šunka od kosti krájená před hosty. Každá stravenka stojí 130 Kč. Oproto stravence bude kuchař vydávat v kuchyňce příslušné jídlo, a to mezi 20-22 hodinou. Jídlo je možno sníst v místnosti s barem nebo přímo v sále. Stravenky navrhuje Jan Matějovský.

V malém sále bude pro nás fungovat bar. Obsluha nebude nápoje roznášet (tedy hosté si budou k baru chodit), ale bude sklízet použité nádobí. Na baru budou kromě průřezu nápojů, které restaurace běžně nabízí, k zakoupení i studená drobná jídla (chlebíčky, koláče...).

V restauraci bude pro nás celý večer rezervován jeden stůl, kam si můžeme chodit sednout a dát si něco k jídlu a pití z běžného sortimentu restaurace.

Propagace

Jakožto uzavřená akce farnosti bude propagována jen v jejím rámci; v případě malého zájmu v sousedních farnostech.

Doprovodný program

Má ho na starosti Mirka Ptáčková.

Předtančení: Pan farář souhlasí s výdajem 2-3 000 na tento účel. Maršálkovi pošlou jeden pár. Ten bude chtít nápoj a nějaké studené občerstvení.

Tombola

Zajišťuje Bára Fuksová.

Naši tombolu (pod 100 000 Kč) není potřeba nahlašovat ani jinak oficiálně řešit.

Tombola bude umístěna v kuchyňce.

Hudba

Bude hrát kapela Profil. Po stránce smluvní a finanční zajišťuje p. farář, ostatní domlouvá Vašek Fuksa.

Šatna

Bude v místnosti za kuchyňkou.