Taneční večírek farnosti

V pátek 22. února 2019 od 19:30 se v prostorách podniku "Na vývoji" uskuteční taneční večírek farnosti. K tanci a poslechu bude hrát kapela Profil a plánuje se drobný doprovodný program. Místenky jsou k dostání za 150 Kč u Michala Rybníčka (michalryb@post.cz, tel. 604 279 870). Je zároveň možné rezervovat si večeři: kuřecí řízek s bramborovým salátem nebo šunka od kosti krájená před hosty, každé jídlo stojí 130 Kč.

Při večírku uspořádáme tombolu, jejíž výnos půjde na vybavení farní besídky. Prosíme proto vás, kteří byste chtěli něčím přispět, abyste kontaktovali Barboru Fuksovou, e-mail fuksovabarbora@seznam.cz, tel. 608 825 557. Kromě hmotných darů můžete nabídnout i poukazy na společný zážitek, např. oběd u vás, společný výlet nebo představení vašeho koníčku.

Prosíme dobrovolníky, kteří by na večírku pomohli s hlídáním u vstupu, aby se přihlásili Václavu Fuksovi (vasek77@post.cz, tel. 776 126 713).

vecirek.png