Aktuální ohlášky

Ohlášky 21

6_neděle_velikonoční_C_26_05_2019

- Fotografie ve vysokém rozlišení z letošního 1. sv. přijímání si můžete zdarma stáhnout na webu: clovekavira.cz

- Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě letošní Noci kostelů jak ve farním kostele, tak

i v Domašíně.

- Ve středu 29. 5. Vás zve pan vikář po mši sv. ve farním kostele na školení lektorů. Přijďte v 18:45 stávající lektoři i Vy, kteří chcete s touto službou naší farnosti začít.

- Koncert souboru pana faráře Musica da chiesa se uskuteční ve čtvrtek 30. května v 19:00

v koncertním sále vlašimského zámku. Přijďte v hojném počtu a pozvěte své přátele a známé.

- Středisko Nazaret 31. 5. - 2. 6. pro děti 12-18 let pořádá víkendovku. Info Jan Farion.

- V sobotu 1. 6. ve 12:00 v Domašíně uzavřou církevní sňatek Ondřej Jindra a Veronika Smetanová.

- Letošní víkend tatínků s dětmi se uskuteční v termínu 1. až 2. 6. S dětmi pojedeme do Vodního světa v Kolíně a vlakem do Českého Brodu, kde budeme na farní zahradě stanovat. Plánovaný návrat v neděli odpoledne. Zájemci se hlaste obratem u Michala Rybníčka

604 279 870 michalryb@post.cz

- V červnu budou mše sv. ve Vracovicích ve čtvrtek 6. 6. v 17:00 a v neděli 9. 6. v 11:00.

- Slavnost Těla a Krve Páně se letos ve Vlašimi uskuteční s průvodem ke čtyřem oltářům

a s hudbou ve čtvrtek 20. června v 18:00.

- Letošní biřmování se uskuteční v neděli 23. června. Biřmovat přijede pan biskup Karel Herbst. Mše sv. ve farním kostele bude pouze jedna v 10:00. Po mši sv. bude oběd

s biřmovanci i jejich hosty v besídce. Zároveň se uskuteční Farní den na farní zahradě!

- Historická zeď mezi farním kostelem a besídkou má vážné statické poruchy. Byla ohrazena zábory a označena nápisy se zákazem vstupu do blízkosti této zdi, které hrozí zřízení. Nepohybujte se v blízkosti zdi, nedovolte dětem pohyb v blízkosti zdi!

- Víkendovka pro nejmladší se bude konat od 7. do 9. června v besídce, její cena je 250 korun. Kontakt: Nicol Jirásková 732 257 130 nicoljiraskova@seznam.cz.

- Sbírka minulé neděle činila 12 277,- Kč