Taneční večírek farnosti 2020

V pátek 21. února 2020 od 19:30 se v prostorách podniku "Na vývoji" uskuteční druhý taneční večírek farnosti. K tanci a poslechu bude hrát kapela Profil a plánuje se doprovodný program. Místenky budou k dostání od 19. ledna za 170 Kč u Michala Rybníčka (michalryb@post.cz, tel. 604 279 870). Je zároveň možné rezervovat si večeři: kuřecí řízek s bramborovým salátem, vepřové soté s rýží nebo zeleninový salát s grilovaným hermelínem; každé jídlo stojí 150 Kč.

Při večírku uspořádáme tombolu, jejíž výnos bude věnován na rekonstrukci Komunitního centra Charity Vlašim. Prosíme proto vás, kteří byste chtěli něčím přispět, abyste kontaktovali Barboru Fuksovou, e-mail fuksovabarbora@seznam.cz, tel. 608 825 557. Kromě hmotných darů můžete nabídnout i poukazy na společný zážitek, např. oběd u vás, společný výlet nebo představení vašeho koníčku.