Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nabídka pomoci Charity Vlašim

Dobrý večer,

obracím se na Vás s informací, kterou jsme včera zveřejnili na webu Města Vlašimi. Jedná se o nabídku zajištění nákupů potravin a dalších služeb našimi pracovnicemi. Také se nám hlásí někteří studenti jako dobrovolníci, ti nemají k dispozici automobil. Jako vždy se služby soustředí na městské občany. Byla bych ale velice nerada, pokud by zůstal bez pomoci někdo další z okolních obcí. Pokud víte, že některý z Vašich farníků nemá v dosahu rodinu, která může zajistit péči, můžete ho informovat o naší pomoci. Pokud se jedná o krizovou situaci a jednorázový závoz, můžeme službu uhradit z Postní almužny. Také máme uskladněné základní trvanlivé potraviny pro nouzovou situaci. Dle mého mínění ale ještě nenastala. Může se stát, že právě senioři nebudou mít možnost vyzvednout si hotovost a potraviny budou potřeba. Pravidelné dovážky bychom účtovali jako obvykle a nákup si hradí objednatel na základě účtenky z obchodu.

S pozdravem
D. Laloučková