Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mikulášský jarmark pro charitu

Charita Vlašim má v současné době své služby rozstrkané po poliklinice i městě asi na 5 místech, což pro lidi není přehledné. Proto zakoupila objekt bývalé továrny na výrobu obuvi v centru města, v němž má vzniknout Komunitní centrum.

Muži chodili na brigády, aby před nástupem stavební firmy objekt vyklidili a připravili pro stavební práce. Ženy, děti a senioři tvoří, aby prostřednictvím jarmarků vybrali peníze na podporu vybudování Komunitního centra Charity Vlašim. Potřeba je asi 18 milionů korun. Řídíme se heslem "Desetníček k desetníčku, centrum bude za chviličku."

Mikulášský jarmark pro charitu bude už druhým počinem svého druhu v letošním roce. Předcházet mu mají dvě "Farní dílny", na nichž jsme měli v plánu vyrábět společně. Bohužel je ale situace, jaká je, v neděli 25. 10. se omezíme pouze na příjem výrobků v besídce u kostela sv. Jiljí. Doufáme, že listopadové vyrábění se už uskuteční. 

Mirka Ptáčková a Evi Holejšovská

 
5. 12. 2020 Mikulášský jarmark pro charitu  dobročinná akce na podporu vybudování Komunitního centra Charity Vlašim. Místo: Besídka a prostor kolem kostela sv. Jiljí

Neděle 25. 10. 2020 15–18 h a pondělí 16. 11. 2020 14–17 h FARNÍ DÍLNA  společné vyrábění praktických a užitečných věcí na Mikulášský jarmark pro charitu v besídce u kostela sv. Jiljí ve Vlašimi. Přijďte v daném časovém rozmezí, jak se vám to hodí. Materiál a pomůcky budou k dispozici. V daných časech budeme v besídce také přijímat vaše vlastní výrobky, které budete chtít na Mikulášský jarmark pro charitu věnovat. Kontaktní osoby: Miroslava Ptáčková (tel: 731 363 994) a Eva Holejšovská  (tel: 774 379 890)

 jarmark-2.jpgjarmark-dilna-3.jpg