Jdi na obsah Jdi na menu
 

Letní jarmark pro charitu – pomůžete nám?

Charita Vlašim buduje své nové zázemí, komunitní centrum, kde budou služby pod jednou střechou pohotově připravené pomoci každému potřebnému. Rádi ji v tomto úsilí podporujeme, jak jen umíme. I na letošní rok proto plánujeme (již třetí) JARMARK PRO CHARITU.

Na letním jarmarku, který chceme uskutečnit v polovině července, bychom rádi nabídli ručně vyráběné užitečné věci pro osobní potřebu, domácnost, do koupelen, na zahradu, ale třeba i do kuchyně, pro hry dětí… Jako před minulými jarmarky i teď nabízíme sobotní odpolední tvořivou dílnu, na níž bychom nejen přijímali hotové výrobky od vás – dobrodinců, ale hlavně bychom společně vyráběli další věcičky. Upřednostňujeme přírodní a recyklované materiály, ale vaší fantazii a tvořivosti nechceme klást meze. Těšíme se na setkání s vámi v sobotu 22. května 2021 od 14 do 18 hodin (využít můžete klidně i jen část tohoto času) v besídce u kostela sv. Jiljí ve Vlašimi.

Jarmarkem pro charitu chceme zakončit náš příměstský tábor, konání proto plánujeme na pátek a neděli 16. a 18. července 2021 – viz plakát.

Peníze získané z prodeje všech výrobků poskytneme Charitě Vlašim právě na budování tolik potřebného komunitního centra.

Bližší informace rádi poskytneme na tel. čísle 731 363 994. 

jarmark-21-pro-charitu.jpg