Stalo se

Příspěvky

Poutní mše svatá v Hradišti

Rubrika: Stalo se

V neděli 30. května 2010 v 9:00 se uskuteční poutní mše svatá v kostele Nejsvětější Trojice v Hradišti (u Velíše). Při mši svaté účinkuje chrámový sbor z Vlašimi. Plakátek k bohoslužbě

Poutní zájezd do polské Lichně

Rubrika: Stalo se

Zveme všechny farníky na poutní zájezd do polské Lichně, který se koná 15.–18. 9. 2010. Duchovní doprovod P. Jerzy Gapski. Program poutě

Setkání seniorů

FCh Vlašim zve 13. května 2010 seniory na setkání. Letáček k akci

Pozvánka pro vedoucí koledníky Tříkrálové sbírky

Rubrika: Stalo se

Farní charita Vlašim si dovoluje vás pozvat na setkání vedoucích koledníků Tříkrálové sbírky, které se uskuteční v pátek 14. 5. 2010 od 19 h v besídce u kostela sv. Jiljí ve Vlašimi.

Bohoslužby na Boží tělo

Rubrika: Stalo se

Pořad bohoslužeb na slavnost Těla a Krve Páně 6. června 2010. Plakátek k bohoslužbám

Vikariátní dětský den

Rubrika: Stalo se

Vikariát Vlašim pořádá v sobotu 15. května 2010 vikariátní dětský a ministrantský den, který se uskuteční od 9:00 do 18:00 na statku v Palčicích. Zájemci, přihlašujte se u svých kněží. Srdečně zve Vikariát Vlašim.

Tytéž informace jsou v letáčku. Dále program akce

Ekumenická bohoslužba

| Fotografie: Ekumenická bohoslužba duben 2010

Všichni křesťané jsou srdečně zváni na ekumenickou bohoslužbu, která se koná 22. dubna 2010 od 18 hodin v kostele sv. Jiljí ve Vlašimi.