Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nabídka penzionu Panský dům

8. 1. 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

posílám Vám s dovolením plakátek s akcemi v penzionu Panský dům na 1/3 roku 2019 a prosím o jeho uveřejnění na Vašem farním webu či FB. Kurz vazby květinových dekorací do liturgického prostoru, kostelnický kurz, kurz zpěvu žalmů… lze použít například jako tip na „chytrý dárek“ pro farníky, kostelníky nebo dobrovolníky.

K dispozici je i stolní Kalendář pro turisty a poutníky pražskou arcidiecézí 2019 s občanským i církevním kalendáriem představující jednotlivá poutní místa pražské diecéze, ale i zajímavosti v průběhu liturgického roku. Úvodní slovo napsal pan kardinál Dominik Duka. Představuje místa zapojená do projektu Církevní turistiky a má sloužit jako inspirace pro výlety po našich krásných památkách. Je k zakoupení na https://eshop.apha.cz/kalendar-2019-pro-turisty-a-poutniky-prazskou-arcidiecezi-g4078.html.

Jakékoli dotazy k Panskému domu či kalendáři Vám ráda zodpoví Mgr. Kristina Poláčková, která má na Arcibiskupství pražském na starosti církevní turistiku. Má mail: kristina.polackova@apha.cz, tel.: 220 392 120 a mobil: 602 788 976.

Srdečně zdraví

MgA. Stanislav Zeman, PhD., MBA.
tiskový mluvčí
Arcibiskupství pražské

Plakát akcí v Panském domě na jaro 2018

uvodni-stranka-kaledare-ct-2019.jpg