Jdi na obsah Jdi na menu
 

Misijní setkání dětí (nejen) pražské arcidiecéze

7. 10. 2018

Milí,

ráda bych vás pozvala na Misijní setkání dětí (nejen) pražské arcidiecéze. Letos se uskuteční v sobotu 6. října v Kolíně, městě s krásnou gotickou katedrálou a bohatou historií. Program bude zahájen v 10:00 hod. a potrvá do cca 16:00 hod. Hlavním tématem setkání je KŘEST.

Předpokládáme, že se setkáme při mši sv. s misionářem P. Makonzo, který k nám přišel až z Demokratické republiky Kongo. Při programu bude také čas na katechezi a společné hry spojené s procházkou městem. Setkání je určeno pro všechny děti. Těším se na všechny!

S. Angelika Pintířová, diecézní ředitelka PMD

Z Vlašimi plánujeme vypravit autobus, jímž mohou jet děti se svým doprovodem i celé rodiny. Zájemci, prosíme, hlaste se do 16. 9. 2018 u Mgr. Miroslavy Ptáčkové, tel: 731 363 994, kde obdržíte i podrobnější informace.

 

Náhledy fotografií ze složky Misijní den dětí