Aktuální ohlášky

Ohlášky 46

33_neděle_B_18_11_2018

- V úterý v 15:45 platí příprava na 1. sv. přijímání. Uskuteční se s Evou Karmazínovou.

- Ve středu od 15:20 zůstávají v platnosti obě hodiny náboženství pro chotýšanské děti.

Uskuteční se s Miluškou Martínkovou.

- Ve středu bude v 19:00 na faře pravidelná příprava katechumenů, tentokrát s panem

kaplanem, protože pan farář bude tento týden na exerciciích.

- Tento pátek bude společenství pro mladé od 6. třídy. Začátek mší svatou. Na spolču se budou vyrábět ozdoby na adventní věnec do našeho kostela. Zveme každé dítě, které má chuť vyrábět!

- Příští neděli 25. listopadu je neděle Krista Krále. V tento den se budou zapisovat mešní

intence na příští rok 2019 k odsloužení ve farním kostele.

Přinášejte čitelně napsané intence na samolepicích lístečcích, které budou vlepovány do nové

intenční knihy.

Přicházejte v tento den mezi 7:30 až 12:00 do besídky, kde bude paní Klenotová intence

přijímat. Kdo nebude mít samolepicí lísteček, může jej obdržet až v besídce.

Stipendium předejte knězi, který vaši intenci odsloužil až po zadané mši.

- 9. 12. 2018, mezi ranní a dětskou mší svatou nabídneme originální vánoční pohlednice

kreslené našimi dětmi. Můžete je pak využít pro vánoční korespondenci svým blízkým.

Výtěžek z prodeje podpoří Papežské misijní dílo dětí.

- Pro děti:

V adventní době se můžete zapojit do aktivity "Světlo pro Ježíška". Jako v minulých letech budou na každou adventní neděli připraveny tři sklenice s úkoly pro náš duchovní růst. Každý si podle svého věku vybere jednu kartičku. Úkol na ní uvedený je na celý týden. Za splnění úkolu získá svíčku, kterou vloží do další připravené nádoby. Všechny svíčky najednou pak rozsvítíme při dětské půlnoční mši svaté 24. prosince 2018 v 15:00 jako dárek Ježíškovi k narozeninám.

Koncerty:

- Gemini collegium koncert barokní hudby, čtvrtek 29. listopadu v 19:00 na vlašimském zámku

- Adventní koncert Sboru Dopr. pod. hl. města Prahy, sobota 1. prosince v 18:30, kostel Kondrac

- Karolína Janů a její hosté adventní koncert, čtvrtek 6. prosince v 18:00 ve farním kostele

- Adventní koncert, pondělí 10. prosince v 18:00 ve farním kostele (mše sv. bude výjimečně v 8:00)

- Koncert tříkrálový, neděle 6. 1. 2019 v 15:00 ve farním kostele, Podblanický sbor a orchestr

- Sbírka minulé neděle činila 12 333,- Kč.