Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pozvánky a oznámení

Příspěvky

Prodej křesťanské literatury

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Prodej křesťanské literatury z proběhne u kostela sv. Jiljí ve Vlašimi v neděli 1. 10. 2017 od 9:00 do 12:30. Tel.: 732 328 288 (Jiří Foller). V nabídce jsou knihy, kalendáře a devocionálie z produkce Karmelitánského nakladatelství a dalších vydavatelů: Portál, Vyšehrad, Matice CM, Cesta, Brauner, Paulínky, Slovart, Samuel.

 

Zájezd do Českomoravské Fatimy Koclířov

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Srdečně Vás zveme na zájezd do Českomoravské Fatimy Koclířov v sobotu 7. října 2017. Odjezd z Vlašim v 5:30 ráno Lidická (naproti MěÚ, u bývalé knihovny); odjezd z Koclířova v 18 hodin a návrat ve večerních hodinách. Cena 400 Kč zahrnuje dopravu autobusem. Přihlaste se ihned v případě zájmu u paní Klenotové na čísle 317 842 902 nebo u paní Slunečkové 605 846 388.

 

Naléhavý úmysl Apoštolátu modlitby papeže Františka na měsíc září 2017

Rubrika: Pozvánky a oznámení

– za všechny strádající v důsledku povodní v Jižní Asii a ve Spojených Státech

Chci znovu vyjádřit blízkost obyvatelům Jižní Asie, kteří nadále strádají v důsledku povodní, a také projevit svoji hlubokou účast na utrpení obyvatel Texasu a Louisiany postižených hurikánem a obrovskými záplavami, které připravily mnoho lidí o život, tisíce lidí donutily k útěku a způsobily nezměrné škody. Prosím Nejsvětější Marii, Těšitelku zarmoucených, aby vyprosila u Pána milost útěchy těmto našim těžce zkoušeným bratřím...

 

Vyšlo nové číslo Doteku

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Zářijové vydání farního časopisu Dotek je ke stažení na stránce časopisu.

 

Místenky na koncert Spirituál kvintetu jsou již rozebrány

Rubrika: Pozvánky a oznámení

V rámci oslav 25 let činnosti Farní charity Vlašim pořádáme benefiční koncert skupiny Spirituál kvintet. Velice nás těší Váš zájem, a proto musíme oznámit, že MÍSTENKY NA KONCERT JSOU JIŽ ROZEBRÁNY. Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání našich dalších akcích.

 

Koncert Spirituál kvintetu - oslava 25 let Farní charity Vlašim

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Farní charita Vlašim slaví 25 let. Při této příležitosti vás zveme na benefiční koncert kapely Spirituál kvintet.

Kostel sv. Jiljí, Vlašim, čtvrtek 5. října 2017 v 19 hodin...

 

Zápis z květnové schůze pastorační rady farnosti

Rubrika: Pozvánky a oznámení

... je na stránce se zápisy.

 

Aktuální rozpisy lektorů

Rubrika: Pozvánky a oznámení

... jsou u příslušných kostelů na stránce Bohoslužby.

 

Modlitba za P. Michala Kimáka

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Zdravotní stav P. Michala je velmi vážný. Jeho organismus se podařilo stabilizovat, všechny základní životní funkce běží, kromě jediné, a tou je činnost mozku...

 

Rozpis úklidu kostela, fary a besídky

Rubrika: Pozvánky a oznámení