Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pozvánky a oznámení

Příspěvky

Prodej křesťanské literatury

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Prodej křesťanské literatury z produkce Karmelitánského nakladatelství a dalších vydavatelů proběhne u kostela sv. Jiljí ve Vlašimi v neděli 24. 6. 2018 od 9:00 do 12:30. Tel. 732 328 288 (Jiří Foller).

 

Koncelebrovaná mše sv. a farní odpoledne

Rubrika: Pozvánky a oznámení

P. Jaroslav Konečný a P. Petr Havlík Vás srdečně zvou na koncelebrovanou mši sv. a následné farní odpoledne v besídce a na farní zahradě v sobotu 16. června 2018 v 15:00 ve farním kostele sv. Jiljí, Vlašim...

 

Program hrádeckých poutí 2018

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Vyšlo nové číslo Doteku

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Červnové vydání farního časopisu Dotek je ke stažení na stránce časopisu.

 

Fotografie z prvního sv. přijímání

Rubrika: Pozvánky a oznámení

... jsou ve fotogalerii Člověk a víra.

 

Víkendovka Poustevník

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Víkendovka Poustevník je určena pro děti 1. stupně a předškoláky. Prosím přihlašujte své děti do orientačního formuláře a 1.6. vyplněnou přihlášku odevzdáte s dětmi u fary v 15:30...

 

Zápis z dubnové schůze pastorační rady farnosti

Rubrika: Pozvánky a oznámení

... je na stránce se zápisy.

 

Výsledek Misijního štrúdlování

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Děkujeme organizátorům Misijního štrúdlování i všem, kdo se do akce zapojili. Bylo vyrobeno na 98 balíčků z přijatých 58 štrúdlů všeho druhu. Celkový výnos misijního štrúdlování činil 14 325,- Kč a byl odeslán na Papežská misijní díla.

 

Farní příměstský tábor

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Zveme děti od 5 do 9 let na farní příměstský tábor, termín: 16.–20. 7. 2018

Přihláška

 

Farní minitábor Cestování v čase

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Zveme děti ve věku 6–9 let na farní minitábor Cestování v čase. Termín 27.8.–30.8.2018, cena 650 Kč. Přihlašujte se tímto formulářem nebo na tel. 732 257 130.

Plakátek k minitáboru

 

Tábor Nový svět

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Jako každý rok vás chceme pozvat na farní tábor. Ten letošní nese název Nový svět. Možná tento název zní trochu tajemně. Co za ním vězí, můžou zjistit děti ve věku 9-15 let, které si udělají čas 20.-27.8.2018. Celý tým vedoucích už se těší na to, co letos společně zažijeme! Pokud splňuješ podmínky, neváhej a přihlas se!

Přihláška na tábor

 

Prosba o spolupráci od pastorační rady farnosti

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Vážení přátelé,

s vděčností a pokorou za všechny aktivity, které v naší farnosti probíhají, si Vás nově ustanovená pastorační rada vlašimské farnosti dovoluje oslovit s prosbou o spolupráci. Rádi bychom v kontextu § 2 stanov pro pastorační radu rozvíjeli zejména  duchovní růst nás všech a tím i celé farnosti, nejlépe s dopadem i za její hranice. Rádi bychom tedy vždy v mezičase před dalším liturgickým obdobím udělali jakýsi průzkum, sběr nápadů, které bychom následně na pastorační radě probrali. Slibujeme si od toho, že z našich návrhů vzejde konkrétní aktivita, program nebo ideálně dlouhodobější plán...

 

Aktuální rozpisy lektorů

Rubrika: Pozvánky a oznámení

... jsou u příslušných kostelů na stránce Bohoslužby.

 

Modlitba za P. Michala Kimáka

Rubrika: Pozvánky a oznámení

Zdravotní stav P. Michala je velmi vážný. Jeho organismus se podařilo stabilizovat, všechny základní životní funkce běží, kromě jediné, a tou je činnost mozku...

 

Rozpis úklidu kostela, fary a besídky

Rubrika: Pozvánky a oznámení